Zamknij
Promuj to ogłoszenie

PRACA SPRZEDAWCA

Data dodania: 2024-05-02 10:56:54 ID: 23196

58 Pokaż numer [email protected]

Firma PHU MAROKO zatrudni do pracy na stanowisku kasjer-sprzedawca z przyuczeniem do obsługi punktu pocztowego.
Sklepy do których poszukujemy pracowników:
*Kartuzy ul. Prokowska 28

Zakres obowiązków:
- zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
- obsługa kasy fiskalnej,
- dbanie o estetyczny wygląd i czystość w sklepie,
- właściwy sposób ekspozycji towarów,
- dbanie o porządek na sklepie

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- praca w zgranym zespole
- stałe godziny pracy 6:00-14, 14-22:00 zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą
- prywatną opiekę medyczną

Wykształcenie:
- zasadnicze zawodowe

Inne wymagania:
- rzetelność i uczciwość,
- zaangażowanie,
- dyspozycyjność,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- umiejętność pracy w zespole,
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
- mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Więcej informacji pod numerem telefonu 58 380- 16-22
Przyjmujemy każde zgłoszenie (poszukujemy również ucznia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres [email protected] lub o dostarczenie bezpośrednio do naszej placówki.