Zamknij

Ogrodnik

Nr oferty: StPr/24/0492Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: MIKOŁAJA REJA 7, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prace ogrodnicze, pomoc przy produkcji roślin.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ALEKSANDRA PUZDROWSKA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: MIKOŁAJA REJA 7, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Jacek Puzdrowski
    Numer telefonu: 512121806
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: pn-pt, Godziny : 8-16
    Obsługa klientów pracodawcy w zakresie rozwiązań informatycznych a w szczególności bieżące monitorowanie i serwis ich infrastruktury informatycznej.
    StPr/24/0594
    data rozpoczęcia pracy od 18.05.2024
    wynagrodzenie od od 2 121 do 2 121 PLN

    1. Przeszkolenie w zakresie. BHP; 2. Zapoznanie się z obowiązującym regulaminem pracy; 3. Pomoc w archiwizacji dokumentów; 4. Pomoc przy obsłudze klienta; 5. Zapoznanie się z obiegiem dokumentacji ARiMR; 6. Obsługa sprzętu biurowego.
    StPr/24/0479
    data rozpoczęcia pracy od 27.05.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    1. Zapoznanie się z Organizacja Starostwa, Regulaminem Pracy, Instrukcją kancelaryjną dla organów powitu oraz aktami obowiązującymi w Wydziale Budownictwa, zapoznanie się ze Statutem Powiatu Kartuskiego , Regulaminem Organizacyjnym. 2. Pomoc w realizowaniu zadań w zakresie: - rejestracji poczty wchodzącej i wychodzącej z Wydziału, - rejestracji pism - wydawaniu pozwoleń na budowę (kompletowanie materiałów) - wydawaniu zaświadczeń o samodzieności lokali oraz dodatków mieszkaniowych - przy opiniowaniu planów zagospodrowania przestrzennego gmin.
    StPr/24/0528
    data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024

    Naprawa pojazdów samochodowych.
    StPr/24/0583
    wynagrodzenie od od 5 000 do 8 500 PLN

    SPORZĄDZANIE NAPOJÓW MIESZANYCH ALKOHOLOWYCH I BEZALKOHOLOWYCH (DRINKI, COCTAILE ITP.) ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI RECEPTURAMI ORAZ WEDŁUG WŁASNYCH POMYSŁÓW, PRZYGOTOWANIE NAPOJÓW GORĄCYCH (KAWA, HERBATA), PRZYGOTOWYWANIE DROBNYCH PRZEKĄSEK, FACHOWE DORADZANIE KLIENTOM, OBSŁUGA SYSTEMU NA KTÓRYM PRACUJE BAR. Praca w godz. 15.00 - 23.00.
    StPr/24/0575
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Rejestracja i wyrejestrowywanie gości hotelowych. Przydzielanie pokoi oraz udzielanie wszelkich informacji na temat zasad pobytu i oferowanych na terenie hotelu usług. Realizacja dodatkowych życzeń klientów związane z pobytem. Obsługa sytemu, na którym pracuje recepcja. Wystawianie paragonów i faktur za pobyt.
    StPr/24/0576

    Księgowanie faktur , obsługa programu PŁATNIK
    StPr/24/0579
    data rozpoczęcia pracy od 16.05.2024

    1. Wystawianie aukcji na portalach aukcyjnych; 2. Wystawianie postów w mediach społecznościowych; 3. Przygotowywanie towaru do wysyłki; 4. Przyjmowanie dostaw; 5. Tworzenie baz danych klientów; 6. Przetwarzanie bazy danych - kompletowanie zamówień; 7. Nadzorowanie porządku w magazynie.
    StPr/24/0490

    Obsługa klientów, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, archiwizacja dokumentów, pisanie pism biurowych, obsługa urządzeń biurowych.
    StPr/24/0559
    data rozpoczęcia pracy od 11.05.2024

    1. Obsługa turystów; 2. Kierowanie ruchem turystycznym; 3. Przygotowanie wystaw; 4. Opieka sal wystawowych w tym VR i AR; 5. Obsługa gry VR, oraz wystawy z rozszerzoną rzeczywistością AR.
    StPr/24/0497